• 1995 yılından bu yana Bornova, Karşıyaka, Bostanlı ve Menderes’te Kaliteli, 1.sınıf binalar üretmekteyiz. Emniyet ve estetik konusunda gerçekleştirdiklerimiz, hem müşterilerimizden, hem de çevreden beğeni almıştır.

İnşaat tecrübemize ve yaptıklarımıza güvenerek, eserlerimizi sunarak, reklam yapmayı uygun bulduğumuzdan, aşağıda fotoğraflarını verdiğimiz binaları görmenizi arzu ederiz.

 

  • Üst segmente uygun,kalite ve standartlarda siteler ve binalar inşaa etmekteyiz. Son olarak 2018 yılında Gümüldür'de Ege Plaj Sitesini bitirdik. Şuan Menderes Gölcükler'de Gölcük Konaklarının temellerini atmak üzereyiz.

EGE PLAJ SİTESİ

Gümüldür’de  denize sıfır konumda,yüzma havuzlu,yaz-kış oturmaya müsait 2+1(3+1 de olma özelliği),3+1(4+1 de olma özelliği) olan 32 adet daireden oluşan sitemiz 2017 baharında teslim edilecektir.Yeşile ve Doğaya özel önem verilerek Projesi ve Peyzajı tamamlanacak olan Sitemizde , havuz başında özel günler tertiplemeye uygun,havuz ve sıfır deniz koşullarının keyfini çıkartmayı birlikte sağlayan sitemize keyifli bir yaşam için sizleri bekliyoruz.

  • Dikkat ve itinayla kalite standartlarımızı düşürmeden ikmal etmekte olduğumuz sitemizin bazı farklarını belirtmek isteriz.

A)Radye temel olarak dökülen temellerimiz tek tek PP3000 mebranla bohçalanarak zemin izalasyonu sağlanmıştır.

B)Kışın kullanım bakımından kalorifer tesisatı döşenmiştir.

C)Salondaki şömine kazanlı ve bağımsız bacalı olduğundan gerçek ısıtma olanaklıdır.

D)18 m2  genişliğindeki  büyük balkonlarımızda ,bağımsız bacalı,test edilmiş,kullanışlı barbeküler ve istenirse cam kapatmaya uygun projelendirme yapılmıştır.

E)Yatak odası ve bitişik oda arasında özel ses geçirimsizlik sağlanmıştır.

F)Estetik kaygıyla her bir Air Conditioner  dış ünitesi çatıya özel olarak bağlanmıştır.

G)Çatılarda her villa için 12 m2’lik bağımsız depo bırakılmıştır.

H)Yazın gerektiğinde bir oda artırılabilir özelliği dışında her villa çif banyoludur.

I)Bağımsız girişli her villa tek tek dış izalosyonu yapılmış olup çatılarda ısı ve su izalasyonu özel olarak yapılmıştır.

MİSYONUMUZ:

Her projemizde mevcut imar durumunun el verdiği ölçülerde doğa ve çevreye uyumlu, müşteri memnuniyetini estetik ve teknik kaliteyi öne çıkaran projeler inşa etmektir.Amacımız sadece konut satışı değil,sonrasında da müşteri memnuniyetini sürekli dikkate almak üzere ,gerekli hizmet ve desteği verebilmektir.

VİZYONUMUZ:

Vizyonumuz tüm projelerimizde konut kalitesini ve çevresel estetiği göz önünde bulundurarak,çağımızın gerektirdiği yeniliklerle inşaat sektöründe akılcı ve etik bir örnek olabilecek çözümler sunmaktır.